About-us-2

نام تجاری زادو ( zado ) برند انحصاری شرکت فرازگامان پرگان ( فاپکو  ) میباشد . هدف این برند تولید انواع روانکاره های صنعتی، روانکاره های موتوری اعم از بنزینی و دیزلی و دیگر مشتقات شامل گریس، انواع مکمل بنزین، اکتان بوستر و پاک کننده انژکتور و نیز انواع مکمل های روغن موتور میباشد .

فعالیت‌های این شرکت تحت امتیاز و تکنولوژی شرکت Allison Global Chemical. انگلستان ، جهت تولید و عرضه محصولات شیمیایی با کیفیت ممتاز و استاندارد در سطح بین المللی قرار دارد .

روانکاره های موتوری و صنعتى زادو ، برگرفته از دانش روز دنیا در تولید روانکاره هاى خاص و بر اساس نیازهاى اعلام شده از سوى سازندگان خودرو و ماشین آلات تولید مى شوند.

خط مشى اصلى شرکت حفظ و بهبود مستمر کیفیت مى باشد که با توجه به تغییرات سریع تکنولوژى نیاز به مطالعه و تحقیق همیشگى دارد و ما سعى نموده ایم با بهره گیرى کامل از دانشمندان زبده در خانواده زادو  تمامی تلاش خود را بر این مهم استوار سازیم .

ما خود را مسئول میدانیم ضمن رعایت تمام جوانب زیست محیطى، محصولاتى را تولید نماییم که در حداقل زمان در طبیعت تجزیه شوند و هنگام استفاده کمترین آلودگى را تولید نمایند و باعث صرفه جویى در مصرف انرژى شوند.

ما شما را شریک خود می دانیم زیرا منافع برند زادو نه تنها در تولید، فروش، پخش تسهیم مى شود بلکه این منافع مى بایست در قالب کیفیت و خدمات پس از فروش، شامل حال مصرف کننده نیز گردد.

محققین، کارکنان بخش هاى تدارکات، تولید و مالى در پشت صحنه و بازارپردازى، فروش و صداى مشترى در خط مقدم مى کوشند تا اطمینان خاطر را در عرضه و مصرف محصولات زادو به شما هدیه کنند.