شرکت فاپکو با هدف واردات کالا و نیز تولید محصولات پایه نفتی تاسیس گردیده است و با سرمايه گذاری در زمينه تحقيق و توسعه اين محصولات توانسته است خود را نه تنها به بازارهای داخلی ، بلکه در سطح بین المللی مطرح کند . این مجموعه با دستيابی به دانش فنی بازرگانی و توليد و نیز ایجاد تیم های فروش بر پایه علوم نوین بازاریابی ، تمام تلاش خود را در راستای معرفی محصولات خود در بازارهای داخلی و در سطح گسترده به بازارهای جهانی بکار گیرد و نمادی از توانایی جوانان کشور عزیزمان ایران را در سطح بین المللی ایجاد نماید .

خط مشى اصلى شرکت حفظ و بهبود مستمر کیفیت مى باشد که با توجه به تغییرات سریع تکنولوژى نیاز به مطالعه و تحقیق همیشگى دارد . سعى همیشگی مابهره گیرى از حداکثر توان دانشمندان زبده ایرانی و بکارگیری آنها در خانواده فاپکو است. با توجه به وظیفه خود در قبال مصرف کننده و نیز در راستای حمایت همه جانبه در حفاظت محیط زیست  ، برآنیم تا محصولاتى را تولید و عرضه نماییم  که در حداقل زمان در طبیعت تجزیه شوند و هنگام استفاده کمترین آلودگى را تولید نموده و باعث صرفه جویى در مصرف انرژى شوند. محققین، کارکنان بخش هاى تدارکات، تولید و مالى در پشت صحنه و بازارپردازى، فروش و صداى مشترى در خط مقدم مى کوشند تا اطمینان خاطر را در عرضه و مصرف محصولات به مصرف کننده هدیه کنند.

گروه فاپکو ارزشهای خود را بر رضایت مشتری ، کیفیت ، سرعت ، نوآوری و توسعه خدمات قرارداده است و امید است با بهبود مستمر بتوانیم در آینده ای نچندان دور تعریفی جدید از خدمت رسانی را به بازار ارائه دهیم .

من الله توفیق