نام تجاری زادو ( zado ) برند انحصاری شرکت فرازگامان پرگان ( فاپکو  ) میباشد . هدف این برند تولید محصولات مختلف با پایه نفتی شامل انواع روغن های پایه سنتزی، موتوری و صنعتی خاص ، انواع مکمل و پاک کننده انژکتور و نیز انواع افزودنی های بنزبن و دیزلی میباشد .

فعالیت‌های این شرکت تحت امتیاز و تکنولوژی شرکت Vulcan Petrochem Ltd  انگلستان ، جهت تولید و عرضه محصولات شیمیایی با کیفیت ممتاز و استاندارد در سطح بین المللی قرار دارد .

روغن هاى خودرویى و صنعتى زادو ، برگرفته از دانش روز دنیا در تولید روانکارهاى خاص بر اساس نیازهاى اعلام شده از سوى سازندگان خودرو و ماشین آلات تولید مى شوند.

خط مشى اصلى شرکت حفظ و بهبود مستمر کیفیت مى باشد که با توجه به تغییرات سریع تکنولوژى نیاز به مطالعه و تحقیق همیشگى دارد و ما سعى نموده ایم با بهره گیرى کامل از دانشمندان زبده در خانواده زادو  تمامی تلاش خود را بر این مهم استوار سازیم .

ما خود را مسئول میدانیم ضمن رعایت تمام جوانب زیست محیطى، محصولاتى را تولید نماییم که در حداقل زمان در طبیعت تجزیه شوند و هنگام استفاده کمترین آلودگى را تولید نمایند و باعث صرفه جویى در مصرف انرژى شوند.

ما شما را شریک خود می دانیم زیرا منافع برند زادو نه تنها در تولید، فروش، پخش و اتوسرویس تسهیم مى شود بلکه این منافع مى بایست در قالب کیفیت و خدمات پس از فروش شامل حال مصرف کننده نیز گردد.

محققین، کارکنان بخش هاى تدارکات، تولید و مالى در پشت صحنه و بازارپردازى، فروش و صداى مشترى در خط مقدم مى کوشند تا اطمینان خاطر را در عرضه و مصرف محصولات زادو به شما هدیه کنند.

جهت ورود به سایت اختصاصی این برند بر روی لینک زیر کلیک نمایید .