صنعت خودروسازی ایران و بازار خودرو در کشور در سال های اخیر پیشرفت های چشمگیری داشته است و اکنون به یک بازیگر تاثر گذار در صنعت خودرو جهان تبدیل شده است. در سال های قبل و متناسب با این رشد و توسعه، نیاز به وجود یک پایگاه اطلاع رسانی در بستر اینترنت احساس می شد تا بتواند منبعی معتبر برای اخبار صنعت خودروسازی و بازار خودرو کشور باشد و پایگاه خبریzadocard.ir” نیز متناسب با همین نیاز ها فعالیت خود را آغاز کرده است.

زادونیوز با هدف انتشار اخبار حوزه خودرو بدون گرایش‌های مختلف سیاسی و با نگاهی حرفه‌ای به مقوله صنعت خودرو ، اطلاع رسانی در سطح این صنعت را برعهده دارد.

مخاطبین ما که هر روز به زادونیوز به نشانی (www.zadonews.ir) سر می زنند ، نه تنها از تازه ترین اخبار خودرویی ایران و جهان آگاه می شوند ، بلکه می توانند با گشت زدن در بخش های مختلف سایت ( نظیر گالری تصاویر ، ویدئو ها ، آموزش ها ، مقایسه فنی خودروها و … ) ، زمانی طولانی از مطالب آن لذت ببرند .

در واقع اين سازمان مجموعه‌اي از اجزاست كه با هدف تعامل و نيل به هدفي والا قدم برمي‌دارند و گستردگي و پراكنش فعاليت مي‌كنند. نيازسنجي بخش صنعت خودرو، ساماندهي منابع خبري واطلاع رساني موجود در سطح ملي و بومي، ايجاد امكان دسترسي به اين منابع و‌ از جمله مواردي اند كه در اين سازمان صورت مي پذيرد.همچنين، ايجاد ارتباط بين بخش‌هاي مختلف روابط عمومي ها و بخش هاي تحقيق ، آموزش و اجرا درحوزه صنعت خودرو به منظور بهره ‌برداري مناسب، توليد استانداردهاي مورد نياز براي تبادل اطلاعات خبري و تبادل اطلاعات كارشناسي وعلمي در اين صنعت نيز يكي ديگر از كاركردهاي اين خبرگزاري است.

محور هاي اصلي اطلاع رساني اين خبرگزاري عبارتند از:

۱-پوشش اطلاعات و اخبار فراگير خودروسازي

۲- ارائه تحليل ها و گزارش هاي تحليلي در زمينه حمايت موثر از اين صنعت

۳- به كارگيري روش هايي به منظور توسعه صنعت قطعه سازي

۴-اطلاع رسانی به دارندگان خودرو در زمینه اطلاعات فنی محصولات و قطعات خودرو

۵-استفاده از آخرين دستاوردهاي الكترونيكي براي به روز سازي اطلاعات مانند شبکه های مجازی تلگرام و اینستاگرم و …

جهت ورود به سایت اختصاصی این برند بر روی لینک زیر کلیک نمایید .