فروشگاه اینترنتی فاپکو وابسته به شرکت فرازگامان پرگان میباشد که در سال ۱۳۸۵ و با هدف معرفی محصولات خودرویی ایجاد شده است .  محصولات مختلف در دسته بندیهای گوناگون در صنف خودرو از مزایای اصلی این فروشگاه محسوب میگردد . از امتیازات اصلی این فروشگاه قیمت قابل رقابت و نیز تحویل سریع به خریدار است .
با توجه به شبکه گسترده نمایندگان شرکت در سطح کشور ، این امکان وجود دارد که پس از ثبت محصول توسط خریدار ، ارسال و تحویل کالا در همان شهرستان توسط نماینده صورت گیرد .

www.fapcoshop.com

 

چشم انداز :

ارایه‌ی خدمات گسترده‌ی در فضای سایبری توسط فاپکو در سطح کشور موجب شده است میلیون‌ها نفر از طریق این خدمات با فرهنگ نوینی خرید نمایند که بی شک خرید اینترنتی صحیح در دراز مدت به نفع همگان خواهد بود که این امر خود گامی به سوی دستیابی به شاخص‌های مورد نیاز برای پیمودن مسیرهای رشد و توسعه کشورهای پیشرفته محسوب می‌شود.

ارزش ها و باورهای حاکم بر فروشگاه یک نیاز :

نگرش مشتری‌مداری حاکم بر فعالیت‌های گروه از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی خدمات نوین، افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی فنی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌های گروه باشد. چه آن که، خدمت‌رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ی فرهنگ استفاده از اینترنت و دیگر ابزارهای نوین ارتباطی به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه‌ی کشور نیز همواره مورد توجه مدیران و کارکنان فاپکو بوده است.

جهت ورود به سایت فروشگاه اینترنتی فاپکو بر روی لینک زیر کلیک نمایید .