بله . امکان فعالیت از این طریق برای متقاضیان محترم نیز وجود دارد

ecommercedesigner

شما میتوانید از طرق مختلف به معرفی و فروش محصولات شرکت بپردازید . مثلا از طریق ایجاد کانال تلگرام و یا فعالیت در دیگر شبکه های مجازی ….
نکته مهم  : چنانچه تاکنون در زمینه فعالیت و فروش در حوزه شبکه های اجتماعی  اطلاعات زیادی ندارید ،پیشنهاد میکنیم که اینجا را کلیک کنید .


اما بطور تخصصی یکی از روشهای فروش موفق در تجارت ایجاد پایگاه اینترنتی است .

روش فعالیت در این حوزه به دو صورت امکان پذیر است .

الف:برخی از متقاضیان خود دارای وب سایتهای فروشگاهی هستند که در این حالت با روند کار آشنایی کامل دارند . در این حالت صاحب فروشگاه اینترنتی میتواند محصول مورد نظر را خریداری کند و در سایت خود قرار دهد و نسبت به فروش آن اقدام نماید . راه دیگر این است که در ابتدا محصولات را از طریق وب سایت خود معرفی نماید و پس از ثبت سفارش توسط خریدار با واحد فروش شرکت فاپکو تماس گرفته و کالای مورد نیاز خود را ثبت سفارش نماید و مبلغ آن را تسویه و کالا را برای خریدار ارسال نماید .


قابل ذکر است که فروشگاههای اینترنتی که در سراسر کشور وجود دارند میتوانند پس از تسویه مبلغ کالا بصورت واریز به حساب شرکت ، تقاضای ارسال آن کالا را به دیگر شهرها را نیز اعلام دارند . در این حالت محصول بسته بندی میشود و توسط شرکت از طریق پست و یا ترمینال و یا باربری ( نسبت به تقاضای صاحب فروشگاه اینترنتی ) ارسال میگردد . بدیهی است که هزینه های ارسال بر عهده فروشگاه اینترنتی خواهد بود .

نکته بسیار مهم: با توجه به اینکه برخی از فروشگاهها تقاضای مشخص نبودن فرستنده کالا را دارند ( بدلیل امکان خریدهای بعدی ) شرکت فاپکو در تمامی حواله های باربری و یا حواله های پستی ، نام فروشگاه اینترنتی و تلفن آن را بعنوان فرستنده درج خواهد کرد .

ب: دسته دیگر متقاضیانی است که با روش فروش اینترنتی آشنا نیستند . در این حالت شرکت فاپکو با اخذ مبلغ پانصدهزار تومان برای آنان فروشگاه اینترنتی مخصوصی را ایجاد میکند که البته با نام اختصاصی متقاضی میباشد و پنل مدیریتی کامل فروشگاه را در اختیار متقاضی قرار میدهد و توسط جزوه و یا کلاس آموزشی روش کار با سایت فروشگاه بطور کامل آموزش داده میشود .

سپس دارنده فروشگاه اینترنتی میتواند مطابق روشهای گفته شده با شرکت فاپکو همکاری کند .
فروشگاه اینترنتی عرضه شده دارای تمامی امکانات یک فروشگاه حرفه ای است و مشابه سایت www.yekniaz.com عمل میکند .با این تفاوت که نام دامنه مثلا www.shirazhypercenterco.com میباشد ( این نام فرضی است .) و تمامی اطلاعات از قبیل صفحات داخلی مثل ارتباط باما و …..  قابل تغییر توسط متقاضی میباشد .

 نکته مهم ۱ : چنانچه تاکنون در زمینه فروشگاه اینترنتی اطلاعات زیادی ندارید ،پیشنهاد میکنیم که اینجا را کلیک کنید .

نکته مهم ۲ : برای مشاهده امکانات پنل مدیریتی فروشگاه اینترنتی www.yekniaz.com اینجا را کلیک کنید .

 اگر میخواهید در تجارت الکترونیک موفق باشید با ما تماس بگیرید